O nas

Jesteśmy firmą pochodzącą z północnej Polski, która zajmuje się kreowaniem standardów zdrowego i efektywnego miejsca pracy biurowej oraz produkcją mebli dostosowanych do tych standardów.
Na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby użytkownika, a następnie tworzymy innowacyjne produkty dostosowane do tych potrzeb. Naszą ambicją jest tworzenie nowatorskich rozwiązań funkcjonalnych, które pomagają ludziom zachować zdrowie i ułatwiają im pracę. Koncepcję tą realizujemy poprzez wspólne działanie z naszymi partnerami. Odnosimy sukcesy, ponieważ się wzajemnie szanujemy, wspieramy i cieszymy z każdego nowego wyzwania.

POLMARCO zapoczątkowało swoją działalność w styczniu 1981r. Od tego czasu nieustannie się rozwija, zarówno pod względem stosowanych technologii, jak i wzornictwa. Początkowo działalność firmy opierała się na produkcji mebli do wyposażenia mieszkań. Szczególnie duże znaczenie w procesie rozwoju naszej firmy odegrało wprowadzenie usług kompleksowego wyposażania obiektów użyteczności publicznej, ponieważ ukierunkowało nas na produkcję mebli biurowych. W tym obszarze postanowiliśmy w całości skoncentrować nasze działania.

Obecnie POLMARCO należy do wiodących producentów mebli biurowych w Polsce. Dzięki nieustannej pracy nad innowacjami, ciągłym inwestycjom i rozwojem produkcji odpowiadającym potrzebom rynku, marka POLMARCO stała się synonimem jakości i kompetencji. Nasi klienci wiedzą, że są w dobrych rękach i zawsze mogą polegać na proponowanych przez nas rozwiązaniach!

Motto „Meble, które usprawniają pracę“ jest podstawą naszego działania.

Misja naszej firmy

Wyznaczamy standardy zdrowego, przyjaznego i efektywnego miejsca pracy biurowej. To jest nasza misja i wyzwanie. Mamy głowy pełne pomysłów i chcielibyśmy się tym dzielić z innymi. Nie stawiamy sobie żadnych ograniczeń. Jesteśmy otwarci i pełni optymizmu. SKY IS THE LIMIT ! 🙂

Chcemy być ekspertem w zakresie wzornictwa i ergonomii mebli biurowych. W związku z tym nieustannie badamy szybko zmieniające się wymagania i oczekiwania ludzi i pracujemy nad rozwiązaniami, które będą ułatwiać im realizację ich zadań, a jednocześnie będą cieszyć oko i budować miłą atmosferę pracy…

„Moda przemija, a styl pozostaje” (Coco Chanel)

Czym jest dla nas design ?

Podążając tym tropem, POLMARCO dokłada wszelkich starań, aby oferowane linie mebli były innowacyjne i zgodne z najnowszymi trendami we wzornictwie, a jednocześnie spełniały wymogi ergonomiczne i normatywne. Naszym wyzwaniem jest tworzenie rozwiązań, które ułatwiają pracę i jednocześnie tworzą przyjazną atmosferę w środowisku pracy. Ogromną wagę przykładamy do innowacyjności i funkcjonalności naszych produktów – jest to jedna z naszych podstawowych wartości.

Zespół projektowy POLMARCO składa się z doświadczonej kadry inżynierskiej oraz osób wchodzących dopiero na swoją ścieżkę zawodową. Dając możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia młodym ludziom, otrzymujemy świeże pomysły. Mamy otwarte umysły i poszukujemy nietuzinkowych rozwiązań konstrukcyjnych i funkcjonalnych, które będą wyróżniać się na rynku.

„Bawimy się produktem” i daje nam to niesamowitą frajdę…

„Design to nie wygląd. Design to sposób w jaki coś działa.” (Steve Jobs).

Historia Polmarco
 • 1981

  W GDYNI POWSTAJE FIRMA POLMARCO ZAJMUJĄCA SIĘ PRODUKCJĄ STOŁKÓW, HOKERÓW, MIAR I SZPATUŁEK LEKARSKICH
 • 1987

  ZMIANA PROFILU DZIAŁALNOŚCI – CORAZ WIEKSZĄ ROLĘ ODGRYWA PRODUKCJA MEBLI MIESZKANIOWYCH
 • 1992

  PIERWSZE MEBLE BIUROWE

 • 1995

  PRZENIESIENIE PRODUKCJI DO ŁEBY

 • 1999

  SPECJALIZACJA W WYPOSAŻANIU BANKÓW I INSTYTUCJI UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

 • 2005

  POWSTAJE PIERWSZY KATALOG KOMPLEKSOWEJ OFERTY MEBLI BIUROWYCH

 • 2010

  ROZPOCZYNAMY PROCES INWESTYCYJNY W NOWEJ WSI K/LĘBORKA

 • 2013

  W NOWEJ WSI K/LĘBORKA POWSTAJE NOWOCZESNY ZAKŁAD PRODUKCYJNY

 • 2015

  NOWA STRATEGIA RYNKOWA